Reference

Naše služby využilo již více než 1200 společenství vlastníků jednotek a bytových družstev, což nás řadí mezi přední poskytovatele právních služeb v oblasti bytového spoluvlastnictví. Zakládáme si na tom, že tito klienti využívají naše služby dlouhodobě a to v případech, kdy buď uzavírají smlouvy o dílo s plněním v řádech milionů korun, nebo i když potřebují jen pomoci při vymáhání drobných částek. Velmi často tak řešíme vymáhání dluhů na poplatcích za služby, zápisy do rejstříku, úpravy prohlášení vlastníka, smlouvy o výstavbě, ale i problematiku dědických řízení nebo likvidace bytových družstev. Vyhledávanou službou pak je právní audit SVJ a bytových družstev.

Protože se dlouhodobě specializujeme na problematiku SVJ a bytového vlastnictví, víme dopředu, s jakými problémy se SVJ potýkají a jak je můžeme efektivně řešit. Disponujeme unikátními zkušenostmi a znalostmi, které nám umožňují poskytovat služby na vysoce profesionální úrovni s orientací na praktické řešení problému. Naši právníci pravidelně publikují odborné články v oblasti bytového práva.

SVJ Právník

Portál SVJPrávník nabízí specializované právní poradenství pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) a bytová družstva. Rádi Vám pomůžeme s řešením právních problémů Vašeho společenství vlastníků.

Naše služby fungují velmi jednoduše - objednáte si Vámi zvolenou službu (pomocí webového formuláře, telefonicky či e-mailem), my Vás obratem kontaktujeme a domluvíme se na podrobnostech. Vždy se snažíme co nejvíce vyjít vstříc Vašim požadavkům.

Informace zde obsažené nejsou nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) ani veřejným příslibem.