Prohlášení vlastníka budovy

Připravíme nebo zkontrolujeme prohlášení vlastníka, kterým se vymezují jednotky v domě. Pokud jde o cenu, záleží, zda připravujeme nové prohlášení vlastníka, či revidujeme staré. Při přípravě nového prohlášení vlastníka je cena 650,- Kč bez DPH za jednotku, nejméně však 10.500,- Kč bez DPH. Při revizi již vypracovaného prohlášení vlastníka je pak cena individuální, nezávazné nacenění Vám zašleme po zaslání poptávky z Vaší strany. Vyplňte formulář a uveďte do něj o jakou službu ohledně prohlášení vlastníka máte zájem, případně nám prohlášení k formuláři přiložte, pokud jej už máte a chcete jej jen zrevidovat. Případně nám napište na info@svjpravnik.cz či zavolejte.

Jsem
Sjednat schůzku
Nejnovější články

Smluvní pokuta místo kauce?

Novela občanského zákoníku znovu navrací možnost pronajímatelům sjednat smluvní pokutu. Ministerstva spravedlnosti a pro místní rozvoj věří, že se tím zlepší dostupnost nájemního bydlení většímu okruhu lidí. Doposud se totiž mohl pronajímatel chránit pouze pomocí kauce, která je pro řadu lidí velkou finanční překážkou.

Svůj právní názor na nastávající změny poskytl článku portálu Peníze.cz náš vedoucí právník Jan Eisenreich. V článku se dočtete, jak se liší smluvní pokuta od kauce, jaký mají oba nástroje účel a jak to všechno souvisí s náhradou škody.
SVJ Právník

Portál SVJPrávník nabízí specializované právní poradenství pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) a bytová družstva. Rádi Vám pomůžeme s řešením právních problémů Vašeho společenství vlastníků.


Rychlý kontakt