SVJ Právník

Ladislav Drha, advokátní kancelář s.r.o. se sídlem na Václavském náměstí v Praze je renomovaným poskytovatelem právních služeb v oblasti práva společenství jednotek, družstevního a bytového práva. Vedle toho se také specializujeme na likvidace bytových družstev, vymáhání pohledávek a zastupování SVJ a bytových družstev v soudních, insolvenčních a exekučních řízeních.

Při poskytování našich služeb se snažíme postupovat tak, abychom společenstvím a družstvům minimalizovali administrativní a finanční náklady. Náš tým se skládá ze specialistů v oboru práva, účetnictví, správy nemovitostí a daní. Při poskytování služeb postupujeme s maximální profesionalitou a vycházíme vstříc přáním našich klientů. Vzhledem k tomu, že se naše advokátní kancelář dlouhodobě specializuje na problematiku SVJ a bytového vlastnictví, tak víme dopředu, s jakými problémy se SVJ potýkají a jak je můžeme efektivně řešit. Díky této odbornosti a zkušenostem můžeme společenstvím a družstvům nabídnout nejvýhodnější ceny na trhu, které jsou od počátku naší spolupráce pevně nastaveny. Naši klienti tedy vždy přesně ví, kolik zaplatí.

Při poskytování služeb postupujeme s maximální profesionalitou a orientací na výsledek. My totiž víme, že Vaše spokojenost je měřítkem kvality naší práce. Advokátní kancelář je řádně pojištěna v souladu se zákonem o advokacii a dalšími příslušnými předpisy. Na její činnost dohlíží Česká advokátní komora.

SVJ Právník

Portál SVJPrávník nabízí specializované právní poradenství pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) a bytová družstva. Rádi Vám pomůžeme s řešením právních problémů Vašeho společenství vlastníků.


Rychlý kontakt