Pomůžeme vám s dlužníky ve vašem bytovém domě

Jednání s dlužníkem bývají nepříjemná a přes veškerou snahu se dohodnout, vedou většinou jen k dalšímu odsouvání problému. Jako sousedé jste navíc osobně angažovaní, a to vás může vést ke zkreslenému úsudku. Ze zkušenosti víme, že čím dříve začnete dělat ty správné kroky, tím větší je šance na úspěšné a méně bolestivé řešení.
Naším cílem není dlužníka hned zažalovat, v některých případech pomůže už předžalobní upomínka s razítkem právní kanceláře. Nicméně díky správnému postupu pod dohledem zkušeného advokáta získáte nejen nárok na náhradu nákladů řízení ale i všechny dokumenty, které budete potřebovat v případě, že se s dlužníkem nepodaří dohodnout a situace povede k žalobě a následnému soudnímu řízení.

Rozhodli jste se, že je správný čas začít hledat řešení? Ozvěte se nám prostřednictvím formuláře viz níže. Ve formuláři nám krátce popište situaci, napište své kontaktní údaje a odešlete. Odeslání formuláře vás nezavazuje k žádné platbě, podmínky služby si dohodneme až při následné konzultaci.

 

Co se bude dít po vyplnění formuláře?

Telefonicky se vám ozveme a na základě krátkého bezplatného rozhovoru získáme informace, abychom vám mohli připravit individuální cenovou nabídku s návrhem dalších kroků k řešení vašeho případu. Vy se pak sami rozhodnete, jestli budeme pokračovat spolu nebo budete postupovat sami jiným způsobem.

Přihlášení k odběru zpráv

Vyplňte prosím následující formulář pro registraci k odběru zpráv.
Vaše údaje jsou v bezpečí.