Smlouva o výstavbě

Smlouva o výstavbě je uzavírána, pokud dochází v domě, který již stojí, k výstavbě dalších jednotek. Typicky jde o půdní vestavby a nástavby či o přestavbu kočárkárny, rozšíření bytu o část společné chodby apod. Smlouvu o výstavbě uzavírá stavebník v případě SVJ s vlastníky ostatních jednotek v domě, v případě bytového družstva pak s družstvem samotným. Smlouva o výstavbě se řídí § 1170 NOZ a jednotky jsou vystavěny na úkor společných částí domu.

Rádi vám takovou smlouvu připravíme nebo zkontrolujeme. Ozvěte se nám prostřednictvím formuláře viz níže. Ve formuláři nám krátce popište situaci, napište své kontaktní údaje a odešlete. Odeslání formuláře vás nezavazuje k žádné platbě, podmínky služby si dohodneme až při následné konzultaci.

 

Co se bude dít po vyplnění formuláře?

Telefonicky se vám ozveme a na základě krátkého bezplatného rozhovoru získáme informace, abychom vám mohli připravit individuální cenovou nabídku s návrhem dalších kroků k řešení vašeho případu. Vy se pak sami rozhodnete, jestli budeme pokračovat spolu nebo budete postupovat sami jiným způsobem.

Přihlášení k odběru zpráv

Vyplňte prosím následující formulář pro registraci k odběru zpráv.
Vaše údaje jsou v bezpečí.